Sık Sorulan Sorular.

Kullanıcıların fiyatlandırma ile ilgili sorduğu en sık sorular

Online Sipariş Ver nedir?

Online Sipariş Ver, işletmeler için Whatsapp üzerinden sipariş alabileceğiniz kolay e-ticaret yazılımıdır.

Harici bir program kullanmadan, kolaylıkla ürünlerinizi ekleyebilir ve sipariş alabilirsiniz. 

Nasıl kullanabilirim ?

Online Sipariş Ver, Abonelik sistemi ile hizmet vermektedir. Aylık veya yıllık periyotta kredi kartınız ile ödeme yaparak kullanmaya başlabilirsiniz.

Mağaza açmak için  online kayıt sayfasından ücretsiz hesap oluşturarak  14 gün boyunca ücretsiz şekilde kullanabilir, sipariş alabilirsiniz.

Verilerim ne kadar güvenli ?

Online Sipariş Ver, Dünya standartında hizmet veren bulut teknoloji hizmeti ile hizmet veren üst düzey sunucularda barınır. Tüm sayfalar  SHA-256 SSL sertifikası ile şifrelenmiştir.

Her ihtimale karşıda sürekli olarak farklı sunucularda yedekleme yaparak verilerinizin güvenliğinizi sizin için sağlar, ekstra bir yedeklemeye yapmanıza gerek kalmaz.

Ödemeleri nasıl alacağız ?

Sistemde 12 farklı ödeme yöntemi bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz ödeme yöntemleri ile ödeme alabilirsiniz.

Mevcut ödeme yöntemleri:  

Kapıda Nakit Ödeme, Kapıda Kredi Kartı,Online Ödeme (çok yakında) Gel Al Servis, Ticket Restaurant, Sodexo, Multinet, Setcard, Winwin, Metropol, Edenred, Havale & EFT

Magazaya ürün resimlerini nasıl yükleyebiliriz ?

Mağazanıza ait yönetim kısmından size ait görselleri veya internetten telif hakkı bulunmayan resimleri masaüstünden veya herhangi bir klasörden seçerek yükleyebilirsiniz.

Google'da üst sırada çıkar mıyım ?

Mağazanız Google ve Yandex ile uyumlu özel alt yapısı ve optimize edilmiş hızlı sunucular sayesinde üst sıralarda yer almanızı sağlar, normal bir web sayfasına nazaran üst sıralarda yer almanızı sağlar fakat bunun bir garantisi yoktur.

Kendi domainimizi kullanabilir miyiz?

Evet, magazaismi.onlinesiparisver.com yerine magazaismi.com veya magazaismi.net gibi özel alan adlarını kullanabilirsiniz.

Siparişler için çıktı alabilir miyim ?

Evet, siparişleriniz Whatsapp'a düştükten sonra siparişin altında bulunan bağlantı veya yönetim panelinde sipariş detaylarından çıktı alabilirsiniz.

Sözleşme yapıyor musunuz ?

Evet, mağazanızı açtıktan sonra sözleşme tarafınıza gönderilecektir.

Müşteriler bize nasıl ulaşacaklar ?

Mağazanız için belirleyeceğiniz size özel linki müşterilerinizle paylaşarak, müşterilerinizi mağazanızdan haberdar edebilir, sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. 

Dilerseniz Müşteri kazanma rehberimiz size ilham verebilir.

Örnek mağaza için kredi kartı bilgisi gerekli mi ?

Hayır, kart bilgilerinizi paylaşmadan yazılımı 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilir, beğenmezseniz istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Farklı bir yazılım kullanıyorum, ne yapmalıyım ?

Bizimle iletişime geçmeniz halinde kullandığınız yazılıma göre taşıma işlemini sizin için yapabilir veya gönderecek olduğumuz excell şablonuna eski verilerinizi girerek, mağazanızın içerisine içe aktarma yapabilirsiniz.

Kullanmak için eğitim almamız gerekiyor mu ?

Online Sipariş Ver, yenilikçi arayüzü ile sosyal ağda gezermişcesine kolaylık ile özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kullanımı kolay ve basitdir.

İlk kullanımdan itibaren sizi yönlendirecek olarak yardım botumuz ile yazılımı öğrenebilir, yardım sayfamızdan online destek alabilir veya her sayfada bulunan canlı müşteri hizmetleri ile operatöre bağlanarak yardım isteyebilirsiniz.

Kartımdan habersiz para çekilecek mi ?

Hayır, kart bilgilerinizi kaydedip otomatik talimat talebi vermediğiniz sürece sizden habersiz para çekilmeyecektir. 

Para iadesi alabilir miyim?

Mağazanızı 7 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilir, sonrasında ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra para iadesi yoktur.

Ücretsiz Deneyin

Kart bilgilerinizi paylaşmadan 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.

ÜCRETSİZ DENE BİLGİ ALIN