Bizi Tanıyın

 

 

2008 yılında Denizli’de bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, aynı yıl içinde yazılım sektöründeki boşluğu dolduracak önemli bir karara imza atarak yazılım sektöründe hizmet vermeye başladı. 2014 yılında yazılım sektöründeki bilgi ve tecrübelerini kısa sürede kolektif hizmet anlayışı ile birleştiren firmamız, 2015 yılında “Kendi yazılımımız, kendi markamız!” sloganını benimseyerek, Flap Yazılım markasıyla hizmet vermeye başladı.

2016 yılında İstanbul Şişli de Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş’yi kurarak Flap Yazılım, Reklam W alt markalarını oluşturarak güçlü bir şekilde “Türkiye’ye hizmet” etme felsefesi ile yola devam etmekteyiz. Hizmet vermeye devam eden tüm markalarımızın yanı sıra alanlarında lider firmalarla kurduğumuz stratejik ortaklıklarla ihtiyacınız olan her alanda hızlı ve güvenilir hizmet sağlıyoruz.

Hizmetlerinin odak noktasına “İnsan”ı koyan Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş, her zaman “dürüstlük” ve “girişimcilik” ilkelerine bağlı kalmıştır.

Teknolya Bilgi Teknolojileri A.Ş, “insan” ve “doğa”ya saygılı projeler gerçekleştirerek, Türkiye’nin geleceğine dokunmak için tüm alt markalarıyla çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Resim yüklenirken lütfen bekleyin...